Boş Zaman Bırakmayan Hayatlar!

Paylaşmak Güzeldir!

Bu yazıyı yazarken takvimler 8 Ekim 2020’yi gösteriyor. Bundan önceki yazıyı 22 Eylül 2020’de yazmışım, ondan öncekini de 8 Eylül 2020’de. Yani son 30 günlük süreçte yalnızca 2 yazı yazabilmişim!

Bunun birçok sebebi var elbette. İşim çok yoğun, akşam 6’da mesai bittiğinde, genelde benim de pilim bitmiş oluyor. Üstelik çoğunlukla evden çalışıyoruz, iş yerine git-gel yapmıyorum, buna rağmen! Hafta sonları evin işlerini halledip, pandemi döneminin bunalmışlığını üstümüzden atabilmek için parklara gidiyoruz. Diğer yandan, geçtiğimiz günlerde sonlandırdığım bir web sitesi projem vardı, o da bir hayli vaktimi alıyordu. Ev taşıdık, tamirata geldiler, aile ziyareti, doğum günü sebebiyle arkadaşlarla park buluşması, evin alışverişi, arabanın servisi falan derken, boş vakitlerimi keyifli geçirsem de, web siteme zaman ayıramadım maalesef!

Ama bu durum değişecek. Bahsettiğim web sitesi projemi devrettim, artık ona zaman harcamayacağım. E sonbahardayız, kış kapıda, öyle parka bahçeye de gidemeyiz artık. Ev buluşmaları zaten yapmıyoruz, malum, pandemi. Yani biraz daha fazla boş zamanım olacak gibi. Bu süreçte kitap okumaya biraz daha fazla zaman ayırmak istiyorum, bir de bunun gibi günlük yazılar yazarak, bu siteyi “kişisel blog” kavramına uygun olarak kullanmayı deneyeceğim. Bu tür yazıları, bu yazının da ait olduğu “kişisel blog” kategorisinde paylaşacağım :) İlgimi çeken konularda yazılar yine olacak: Kahve, WordPress, Ubuntu, Python vs. kategoriler menüsünde görebileceğiniz kategorilere yine yazılar yazacağım.

Yeni yazılarda görüşmek üzere :)


Paylaşmak Güzeldir!